ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 6 W BIAŁYMSTOKU

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:647. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:77. Error 9: Invalid character

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

21 czerwca 2017r. o godzinie 12.30 na maej sali gimnastycznej odbdzie si uroczysto podsumowujca super osignicia uczniw Zespou Szk Nr 6 w Biaymstoku. Przy okazaym torcie ufundowanym przez Rad Rodzicw ZS 6, dyrektor szkoy Lech Szargiej, super olimpijczykom i ich trenerom wrczy specjalne podzikowania, a przewodniczca RR Anna Witkowska - znakomite nagrody ksikowe.

Lech Szargiej

Galeria

SUPER LAUREACI ZESPOU SZKӣ NR 6 W BIAYMSTOKU

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

(Laureaci konkursw przedmiotowych, mistrzowie wojewdztwa w sporcie szkolnym, medalici finaw krajowych w sporcie szkolnym)

KONKURSY PRZEDMIOTOWE 2016/2017:

szkoy gimnazjalne

Chemia Hubert Soroka 3cg, opiekun Barbara Dbska

Fizyka Hubert Soroka 3cg, opiekun Dorota Szmidt

Informatyka Pawe Bartomiej urakowski 2cg, opiekun Tomasz Makuszewski

Matematyka Hubert Soroka 3cg, opiekun Ewa Borowska

Matematyka Pawe Bartomiej urakowski 2cg, opiekun Agnieszka Rutkowska

szkoy podstawowe

Historia Maksymilian Citko 6d, opiekun Genowefa Poliszkiewicz

FINA KRAJOWEGO KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ "Letnie Igrzyska Olimpijskie

Rio de Janeiro 2016", 5.06.2017r. Biaystok

I miejsce (SP) Dawid Pachwicewicz 6a - opiekun Izabela Purta

IV miejsce (SP) Monika Urbaska 5b - opiekun Izabela Purta

III miejsce (G) Micha Jurgiel 3ag - opiekunowie Anna Kuczyska i Monika Szawiel

II miejsce podlaskie (Dawid Pachwicewicz, Monika Urbaska, Micha Jurgiel)

KRAJOWE IGRZYSKA MODZIEY SZKOLNEJ W BADMINTONIE, 22-24.03.2017r. Gubczyce

I miejsce SP Nr 32 Biaystok (Dawid Perkowski, Mateusz Podkowiski, Kamil Kisielewski,

trener Marcin Dernoga)

II miejsce SP Nr 32 Biaystok (Julia Stankiewicz, Katarzyna Kisielewska, Aleksandra Guziejko, trener Marcin Dernoga)

FINAY OGLNOPOLSKICH IGRZYSK I GIMNAZJADY W BIEGACH NARCIARSKICH,

3-5.03.2017r. Biaka Tatrzaska

I miejsce Hanna Popko, PG Nr 12, 3F, trener Adam Roszkowski

II miejsce Hanna Popko, PG Nr 12, 3Cl, trener Adam Roszkowski

FINA KRAJOWY GIMNAZJADY W BADMINTONIE 23-25.03.2017r. Gubczyce

III miejsce PG 12 w ZS6 Biaystok (Aleksandra Radziszewska, Emilia Drgowska, Anita Bielak, trener - Ewa Jarocka-Burniewicz)

KRAJOWA GIMNAZJADA W BADMINTONIE, 30-31.03.2017r. Gubczyce

III miejsce PG Nr 12 (Aleksandra Radziszewska, Emilia Drgowska, Anita Bielak,

trener Ewa Jarocka-Burniewicz)

IGRZYSKA WOJEWDZTWA PODLASKIEGO W BADMINTONIE, 24.11.2016r. ZS6 Biaystok

I miejsce SP 32 w ZS6 Biaystok (Katarzyna Kisielewska, Julia Stankiewicz - najlepsza zawodniczka turnieju, Weronika Jurgu, Aleksandra Guziejko, trener Marcin Dernoga)

I miejsce SP 32 w ZS6 Biaystok (Bartosz Topczewski, Mateusz Podkowiski, Hubert Socho, Kamil Kisielewski, trener Marcin Dernoga)

IGRZYSKA WOJEWDZTWA PODLASKIEGO W BIEGACH NARCIARSKICH

17.01.2017r. Las Pietrasze

I miejsce Micha Mantiuk, SP Nr 32, trener Adam Roszkowski

I miejsce Martyna Sztachaska, SP Nr 32, trener Adam Roszkowski

GIMNAZJADA WOJEWDZTWA PODLASKIEGO W BIEGACH NARCIARSKICH

17.01.2017r. Las Pietrasze

I miejsce PG 12 Biaystok (Hanna Popko, Izabela Pieczykowska, Gabriela Brak, Kamila Ramotowska, trener Adam Roszkowski)

I miejsce Hanna Popko, PG Nr 12, trener Adam Roszkowski

I miejsce PG 12 Biaystok (Pawe ynel, Kacper Kucharski, Emanuel Sosnowski, Micha Jurgiel, trener Adam Roszkowski)

I miejsce Pawe ynel, PG Nr 12, trener Adam Roszkowski

GIMNAZJADA WOJEWDZTWA PODLASKIEGO W BADMINTONIE, 15.12.2016r. ZS6 Biaystok

I miejsce PG 12 w ZS6 Biaystok (Anita Bielak, Monika Michalska, Dominika Borowska, Aleksandra Radziszewska, Emilia Drgowska, trener Ewa Jarocka-Burniewicz)

GIMNAZJADA WOJEWDZTWA PODLASKIEGO W BIEGU NA ORIENTACJ

28.05.2017r. Las Pietrasze

I miejsce PG 12 w ZS6 Biaystok (Adrianna Zastawna, Marlena Glinko,

Natalia Wojciulik, Patrycja Bach, Aleksandra Radziszewska, trener Tomasz Muszyski)

GIMNAZJADA WOJEWDZTWA PODLASKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEAJOWYCH, 22.10.2016r. Augustw

I miejsce PG 12 Biaystok (Kamila Andruszkiewicz, Gabriela Brak, Paulina Jakubik, Aleksandra Kozicka, Izabela Pieczykowska, Hanna Popko, Angelika Popawska, Kamila Ramotowska, Katarzyna Wilczewska, Adrianna Zastawna, trenerzy - Izabela Purta i Adam Roszkowski

GIMNAZJADA WOJEWDZTWA PODLASKIEGO W ROWEROWEJ JEDZIE NA ORIENTACJ, 16.10.2016r. Las Pietrasze

I miejsce PG 12 Biaystok (Kacper Woroszyo -1m indywidualnie, Micha Szypluk - 2m ind. Adam Mantiuk, Mateusz Zagan, Dawid Wojciulik, trener Marek Sadowski)

Opracowanie: Lech Szargiej

 

do koca WAKACJI:

SP 32

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 

Statystyki

Odsłon : 2076189

Krajowa Mapa Zagroe Bezpieczestwa

T ksik warto mie..


Dzwonki

1. 8.00 - 8.45
2. 8.50 - 9.35
3. 9.40 - 10.25
4. 10.30 - 11.15
5. 11.35 - 12.20
6. 12.40 - 13.25
7. 13.45 - 14.30
8. 14.35 - 15.20
9. 15.25 - 16.10
10. 16.15 - 17.00

zagldajcie na blogi nauczycieli wf:

klas I-III SP32

klas IV-VI SP32

PG12